Unustage madal immuunsus ja turgutage end selle supersegu abil!

Kuna viirustest tiine aeg on jälle  kätte jõudnud, siis pakub Toitumistarkus välja ühe igivana ja imelihtsa retsepti, mis aitab keha tigedate patogeenide vastu kuulikindlaks muuta. Kuid mitte ainult – alljärgnev retsept sobib turgutama nii maksa, soolestikku kui neerutööd. Seega, unustage internetiavarustes ringlevad valge suhkru baasil tehtud “looduslikud” maksaravimid. Siin on teile üks tõeline ensüümidest pakatav tervisepomm, mis ei jäta hingamisruumi ei viirustele, bakteritele ega maksalutikatele.

Segu tegemiseks läheb vaja:

500 g jõhvikaid
300 g sibulat
200 g küüslauku
1-2 sidrunit
1 kg mett
Soovi korral võib lisada naturaalset aaloed

Pange kõik ained peale mee puhastatult blenderisse ja laske segu püreeks – saate ilumeelt rõõmustava kauni punase olluse. Valage segule peale mesi (kui see on tahkestunud, võib meepurgi eelnevalt mõneks ajaks sooja vette seisma panna). Segage segu läbi ja hoiustage purgiga külmkapis, sellest jätkub pikaks ajaks.

Võtke jõhvika-mee segu 1-2 tl igal hommikul peale hammaste pesu ja ENNE külluslikku hommikusööki – nii pole pärast tunda ka erilist küüslaugu lõhna. Kuna tegu on äärmiselt maitsva moosiga, võtavad seda hea meelega ka lapsed. Kui mitte, siis võib kõiki koguseid just oma pere maitsemeelele sobivamaks timmida. Muidugi võite korraga teha ka väiksema koguse, oluline on, et seda jätkuks terveks viiruste perioodiks.

Kuna kõikide tervisepommi kaasatud superkangelaste portfoolio on täis imettegevat kunsti, siis on karta, et enne läheb Jumala päike looja kui nende imede kirjeldamisega ühele poole saab. Seda enam, et looduslikus koosluses tekib sünergia, mida ükski “Šveitsi sõltumatu instituut” järele sünteesida ei suuda.

Niisiis piisab kui öelda, et segu mõjub viiruste, parasiitide ja bakterite vastaselt, toniseerib maksa, detoksifitseerib keha, langetab põletikutaset, toetab neerufunktsiooni, alandab kolesterooli, vedeldab ja aitab väljutada viskoosset lima, puhastab nahka ja mõjub energiseerivalt. Väga paljude inimeste kogemused on näidanud, et segu pidevalt tarvitades peab küll eriliselt pingutama, et mõnda haigust kohata. Kui kahtlete, olge lahked ja proovige ise järele!

Kui aga tunnete, et külma- ja nõrkustunne end kõigest hoolimata siiski kehasse püüab pressida, tehke endale leelistav jook (poole klaasi vee sisse 1 tl söögisoodat), jooge ära ning võtke seejärel paar suuremat lusikatäit tervisemoosi.

Ühtlasi pange keema vesi ja tehke oma meelis-ürdist (eriti hästi sobivad aed-liivatee, salvei, vaarikas)  keha ja vaimu paitav tee. Soojendage käsi ümber hõrgult lõhnava lemmiktassi, kerige end pehme teki sisse ja nautige! Elu on ilus!