magneesium

 • Magneesium aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja luukoe tekkimisele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toob hea une ning toetab närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. Magneesium glütsinaat on üks paremini omastatavamaid ja imenduvamaid vorme.

  Bioaktiivne magneesium glütsinaat

  Hind: 24,00 

  Magneesium aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja luukoe tekkimisele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toob hea une ning toetab närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. Magneesium glütsinaat on üks paremini omastatavamaid ja imenduvamaid vorme.

 • 9  kõrge biosaadavusega magneesiumi orgaanilist vormi  hästi talutava magneesiumikompleksina.
Optimaalne biosaadavus, ilma geenitehnoloogiata. 120 kapslit

KOOSTIS: Magneesiumtauraat, magneesiumskorbaat, magneesiumglütsinaat, magneesiumalaat, magneesiumlaktaat, magneesiumtsitraat, magneesiumlüsinaat, magneesiumglükonaat, soolajärve kontsentraat ConcenTrace®*. Kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos.TARBIMISE SOOVITUS: Võtke 1 kapsel  2 x päevas (300mg puhast magneesiumi/kapsel) koos 200ml vedelikuga.

  Magneesiumi kompleks 9 Ultra – kõrge biosaadavusega magneesium, 9 vormi ühes

  Hind: 29,00 
  9  kõrge biosaadavusega magneesiumi orgaanilist vormi  hästi talutava magneesiumikompleksina.
  Optimaalne biosaadavus, ilma geenitehnoloogiata. 120 kapslit
  KOOSTIS: Magneesiumtauraat, magneesiumskorbaat, magneesiumglütsinaat, magneesiumalaat, magneesiumlaktaat, magneesiumtsitraat, magneesiumlüsinaat, magneesiumglükonaat, soolajärve kontsentraat ConcenTrace®*. Kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

  TARBIMISE SOOVITUS: Võtke 1 kapsel  2 x päevas (300mg puhast magneesiumi/kapsel) koos 200ml vedelikuga.