Hormonaalne tasakaal läbi loomuliku pereplaneerimise

onnelik-pere

Paljud naised ei ole rahul tänapäeva rasestumisvastaste vahenditega. Oleme sunnitud valima sünteetilisi hormoone sisaldavate antibeebipillide, plaastrite või spiraalide vahel, kuid sageli põhjustavad need soovimatuid füüsilisi ja emotsionaalseid kõrvalmõjusid. Täit kindlustunnet ei paku ka kalendermeetod ja tsükli üles märkimine. Eelmainitud valikutel on puudused ning need ei rahulda täielikult kaasaegse naise vajadusi, kes soovib elada tervislikku ja aktiivset elu.

Loengus räägime naiste tervisest ja hormonaalsete prepaatidega kaasnevatest tervise- ja keskkonnamõjutustest. Räägime ka sellest, millest arstid sageli ei räägi ja arutame läbi loomuliku pereplaneerimise meetodid tutvustades muuhulgas uut seadet Eesti turul, viljakusmonitori Daysy. Tehnoloogia areng võimaldab naistel juba pikemat aega efektiivselt, loomulikult ja hormoonivabalt rasedusest hoiduda või beebit planeerida, paraku on sellise info levimine aga olnud aeglane.

Räägime oma kogemusest viljakusmonitoride kasutamisel ning jagame näpunäiteid kuidas monitor kõige efektiivsemalt toimib. Samuti oleme avatud Teie küsimustele ja diskussioonile seminari lõpus.
Vaata lisaks: http://www.viljakusmonitor.ee/

 

Loengu viivad läbi terviseterapeut-toitumisnõustaja Liis Orav ja Daysy Eesti projektijuht Helina Savi