chia 1

Orgaanilised chia seemned (250 g) – VÄGA SOODNE HIND!

6,50 €

MOMENDIL OTSAS! SAABUB TAAS AASTA LÕPUS!

Need pisikesed terad  sisaldavad rohkem Omega 3 rasvhappeid kui lõhe, kätkevad endas grammi kohta rohkem seleeni kui linaseemned, rohkem magneesiumit kui brokoli ning rohkem kaaliumit kui banaanid. Chiaseemned on suurema kaltsiumisisaldusega kui piim ja neis on rohkem antioksüdante kui samas koguses mustikates. Chia on suurepärane kvaliteetse valgu allikas ning sisaldab rohkem kiudaineid kui kliid.

Toote kirjeldus

MOMENDIL OTSAS! SAABUB TAAS AASTA LÕPUS!

Chia seemned sisaldavad rohkem Omega 3 rasvhappeid kui lõhe, kätkevad endas grammi kohta rohkem seleeni kui linaseemned, rohkem magneesiumit kui brokoli ning rohkem kaaliumit kui banaanid. Chiaseemned on suurema kaltsiumisisaldusega kui piim ja neis on rohkem antioksüdante kui samas koguses mustikates. Chia on suurepärane kvaliteetse valgu allikas ning sisaldab rohkem kiudaineid kui kliid.

Chia seemnetes peituvad lignaanid on head hormonaalsed korrastajad, mis sobivad täiuslikult leevendama põletikulisi protsesse ja reguleerivad östrogeeni ainevahetust. Eriti soovitatavad kõikidele raseduse planeerijatele, lapseootel naistele ja krooniliste haiguste (diabeet, artriit, südame-vereroonkonnahaigused) all kannatajatele. Tegu on supertoiduga, mis sobib nii smuutidesse, magustoitude valmistamiseks kui salatitesse. Rohkem ideid chia kasutamiseks leiad siit.