EDULOOD

On ju üldteada, et eestlased kipuvad olema heade sõnadega pigem tagasihoidlikud. Seda suurema väärtusega on järgnevad sõnumid  Liis Orava  konsultatsioonidest abi saanud klientidelt.

NB! Tagasiside kirjapilt muutmata kujul, nimed muudetud.

Anni (63)   Kannatasin aastaid kõhuprobleemide käes – alati pidin vaatama, et WC läheduses oleks ja pikki sõite ette võtta ei julgenud. Arstirohtudest ma abi ei saanud, küll aga tekkis mul neist ekseem. Lõpuks ei osanudki enam kuhugi pöörduda.   Kuulsin  tervisenõustamisest täiesti juhuslikult oma tuttavalt, kes oli oma sarnaste probleemidega juba abi saanud. Sain mõned taimsed lisandid, mida enne ei tundnud ja juhised oma menüü muutmiseks. Praeguseks enam kaebuseid ei ole, seedimine toimib hästi!

Tiina (28)  ……. kõik on supper, puhastus toimis niii hästi  ja  muidu muu asi kõik ok, teen ka muid põnevaid Su rituaale ja peavalud ka peaaegu täitsa ära jäänud,  kael selg pole kanged  ja aitähh Sulle käisin ka ninaarstil ja ei lasknud tõesti veel kõrvetada vaatas et kõik ninas oli  ilus ja pole nüüd ka immitsenud enam verd. Kõik need loodusasjad  toitumine keha puhastused on suurt imet  teinud ikka, niii hea tunne kehas:) aitähhh aitähh aitähhh:)

Agatha (31)   Mul on nii hea meel teatada, et mu põhiprobleem – mao või 12-sõrmiku ärritusest tulenev võigas kõhuvalu – paistab olevat seljatatud. Täiesti uskumatu! Kapslid said muidugi kiiresti otsa. Peale paari päeva vähendasin doosi, et kestaks kauem, aga ikka tegid oma töö. Teiseks, mu tuju ja energiatase on suurepärased. Tõeliselt nauditav olek.

Triin (33)   Olin aastaid hädas tsükliprobleemidega, nii et ei osanudki sellele enam erilist tähtsust omistada. Siis aga selgus, et ma ei jää millegipärasti rasedaks, kuigi see soov oli juba tükk aega. Mingeid hormoone ma sööma hakata ei tahtnud, sest olen ikka rohkem looduse usku olnud.   Õnneks sattusin Toitumistarkuse loengule, kus räägiti, et teatud toitude ja lisanditega saab ka hormoone korrastada. Nõustamisel sain veel personaalseid soovitusi juurde, lõpuks tegin oma söögikordades ikka päris palju muutusi, energiat tuli kõvasti juurde.  Minu puhul töötas see programm küll ülihästi – praegu olen 4. kuud rase ja enesetunne on super!

Liina (28)    Saime oma beebi atoopilisest dermatiidist lahti. Tegime polikliinikus küll allergiatestid ja jätsin kõik allergeenid menüüst välja, aga lapse nahk sellest ikka paremaks ei läinud – lõpuks oli juba tunne, et vesi tekitab ka allergiat… Ei tahtnud talle väga neid hormoonkreeme peale määrida, olen kuulnud, et see võib ka lapse tervisele halvasti mõjuda.  Kuulsin konsultatsioonil uusi asju, mille peale ma enne ei olnud tulnudki. Tegelikult läks asi tasapisi paremaks juba mõne nädalaga, praegu sellega enam eriti probleeme ei ole :)

Terje (48)  Tahtsin kaalust alla võtta. Enda arvates sõin küll väga tervislikult, aga kaal ikka ei langenud. Menüü analüüsimisel selgus hoopis, et söön liiga vähe. Sain nii palju uusi mõtteid juurde ja praegu söön tunduvalt mitmekesisemalt. Kõht seisab kauem täis ja peale sööki ei ole enam niisugust energialangust nagu varem. Ja kilod on hakanud kaduma!  Kõige parem on see, et mu rinnad ei ole enam hellad ja suur tujukus on kadunud.