Orgaaniline tsistuse tee – tõhus immuuntoetus loodusest

6,00 

Tsistus (Cistus Incanus) on  jõuline immuunsüsteemi turgutaja.  Teadusuuringud  kinnitavad taime tõhusaid  antibakteriaalseid ning viiruste- ja seenhaiguste (k.a. Candida albicansi ülekasvu) vastaseid omadusi.  Tsistus on laialt  tuntud kui  borrelioosist tingitud  neuroloogiliste kaebuste leevendaja ning suurepärane abimees puukide tõrjumiseks.  Tsistus aitab optimeerida kolesteroolitaset, kaitseb südamehaiguste eest ja on ka tõhusa allergiavastase toimega  looduslik antihistamiinikum.

Pakk sisaldab 125 g  orgaanilist  metsiku tsistuse  ürti.

Kirjeldus

Tsistus (Cistus Incanus) on uskumatult  jõuline immuunsüsteemi turgutaja.  Teadusuuringud  kinnitavad taime võimsaid  antibakteriaalseid ning viiruste- ja seenhaiguste (k.a. Candida albicansi ülekasvu) vastaseid omadusi.  Tsistuses olevad polüfenoolsed ja adaptogeensed ühendid  ning antioksüdandid  aitavad taltsutada isegi inimese endogeenseid retroviiruseid (HERV). Tsistus on laialt  tuntud kui  borrelioosist tingitud  neuroloogiliste vaevuste leevendaja ning suurepärane abimees puukide tõrjumiseks.

Tsistus:

  • aitab vähendada   süsteemset põletikku ja  optimeerida kolesteroolitaset
  • kaitseb südamehaiguste eest ja toetab veresoonte tervist
  • on efektiivne bioflmi lagundaja, aitab immuunsüsteemil paremini jõuda organismis olevate patogeenideni
  • aitab tõhusalt halva kehalõhna vastu
  • on trombide ja embolismi vastase toimega
  • on allergiavastase toimega ja   looduslik antihistamiinikum
  • aitab  leevendada hallitusest (afla- ja ohratoksiinidest) tingitud kahjustusi organismis
  • pärsib efektiivselt peensoole bakteriaalset ülekasvu

Tsistus  toetab maksa detoksiradasid ja kusetrakti tervist ning on  abistavaks meetmeks suitsetajatele sellest toksilisest kombest loobumisel ning raskmetallide (s.h kaadmiumi) leebeks väljutamiseks. Tsistus sobib hästi nii külmetuse kui gripisümptomite leevendamiseks ning seedevaevuste vähendamiseks.

Uuringute põhjal kasvab võimsaima tervendava potentsiaaliga tsistus  just Vahemere regioonis..

Tsistuse tee tegemiseks lisage 1 klaasi keeva vee kohta 1/2-1 tl ürti ja keetke  jooki madalal tulel ca 5 minutit. NB Katke nõu  keetmise ajal kindlasti  kaanega, et kasulikud volatiivsed ühendid ei lenduks! Kurnake ja maitsestage soovi korral steeviaga.  Tugeva teraapilise toime saavutamiseks võib juua 3-6 tassi tsistuse teed päevas,  eelistatult tühjale kõhule.

Pakk sisaldab 125 g  metsiku tsistuse  ürti.