Magneesiumi kompleks 11 Ultra – kõrge biosaadavusega, 11 vormi ühes

29,00 

11  kõrge biosaadavusega magneesiumi orgaanilist vormi  hästi talutava magneesiumikompleksina.
Optimaalne biosaadavus, ilma geenitehnoloogiata. 120 kapslit
TARBIMISE SOOVITUS: Võtke 1 kapsel  2 x päevas (400mg puhast magneesiumi/kapsel) koos 200ml vedelikuga.

Kirjeldus

11 kõrge biosaadavusega magneesiumi orgaanilist vormi  hästiomastuva magneesiumikompleksina.
Optimaalne biosaadavus, ilma geenitehnoloogiata. 120 kapslit

  • Magneesium väsimuse vähendamiseks; elektrolüütide tasakaalu, energia, närvide, lihaste, psüühika, valgusünteesi, luude ja hammaste heaks
  • Väärtuslikud puuvilja- ja aminohappevormid, magneesiumskorbaat (puhverdatud C-vitamiin), looduslik Sango mere korall säästvast kaevandamisest Okinawas
MAGNEESIUMIKOMPLEKS 11 ULTRA
MAGNEESIUMGLÜTSINAAT

Magneesiumglütsinaat on seotud aminohappe glütsiiniga. Glütsiini leidub suures koguses sidekoes ja ajus. Magneesiumglütsinaati peetakse üheks kõige kättesaadavamaks saadaolevaks magneesiumiühendiks ning see aitab kaasa normaalsele valgusünteesile, närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilisele funktsioonile.

MAGNEESIUMTAURAAT

Magneesiumauraat on seotud aminohappe tauriiniga. Tauriini leidub suures koguses lihaskoes, ajus ja silmakoes. Magneesiumauraat aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, normaalsele valgusünteesile ja normaalsele lihaste talitlusele.

MAGNEESIUMLÜSINAAT

Magneesiumlüsinaat on magneesiumi vorm, mis on seotud aminohappe lüsiiniga ja seda iseloomustavad nii L-lüsiini erilised omadused kui ka ülihea lahustuvus, mis kombineerituna soodustab eriti imendumist.

MAGNEESIUMTSITRAAT

Magneesiumtsitraati on 2 kujul, mis sisaldavad kas ca 7% või ca 15% magneesiumi. Meie kasutataval tri-magneesiumditsitraadil on kõrgem 15% toimeainetegur ning väga kõrge biosaadavus ja kiire imendumine. Magneesiumtsitraat moodustab aluseid ja aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, normaalsele lihastalitlusele, elektrolüütide tasakaalule ja normaalsele valgusünteesile.

MAGNEESIUMMALAAT

Magneesiummalaat on õunhappe sool ja aitab kaasa normaalsele energiatootmise ainevahetusele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

MAGNEESIUMGLÜKONAAT

Magneesiumglükonaat on glükoonhappe sool, puuviljahape, mida leidub ka Bionades ehk fermenteeritud kombuchas. Magneesiumglükonaat on kõrge biosaadavusega ning aitab kaasa normaalsele energiatootmise ainevahetusele ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele. See mängib rolli rakkude jagunemisel.

MAGNEESIUMLAKTAAT

Magneesiumlaktaat on magneesiumi orgaaniline ühend paremale pöörleva piimhappega (laktaat). Eelkõige päripäeva piimhape on inimese loomulik ainevahetusprodukt ja seda toodavad ka piimhappebakterid. Laktaat on naha kaitsva happemantli ja piimhappesoolekeskkonna komponent, toidab butüraati tootvaid soolebaktereid ning on soole limaskesta rakkude oluline energiatarnija.

MAGNEESIUMASKORBAAT

Magneesiumaskorbaat on askorbiinhappe (C-vitamiini) sool. Seda tuntakse ka kui puhverdatud C-vitamiini, see on väga hästi talutav ja hea biosaadavusega.

CONCENTRACE® MINERAALNE KONTSENTRAAT

Looduslik mineraalide kontsentraat Concentrace®, mis on valmistatud Utah’ (USA) ainulaadse Suure Soolajärve veest, sisaldab 72 eranditult looduslikult esinevat ioonset mineraali ja mikroelementi. 36% magneesiumkloriid kombinatsioonis teiste mineraalide ja mikroelementidega, mis toimivad looduslike kofaktoritena. Loodusliku, rikkaliku koostise ja ioonse vormi tõttu on mineraalkontsentraadil väga kõrge biosaadavus.

 

Magneesium aitab kaasa

  • väsimuse ja kurnatuse vähendamisele
  • elektrolüütilise tasakaalu saavutamisele
  • normaalsele energiatootmisele ja  ainevahetusele
  • närvisüsteemi normaalsele toimimisele
  • normaalsele lihaste talitlusele
  • normaalsele valgusünteesile
  • normaalsete luude säilitamisele
  • normaalsete hammaste säilitamisele

 

 

TARBIMISE SOOVITUS

Võtke 1 kapsel  2 x päevas (200mg puhast magneesiumi/kapsel) koos 200ml vedelikuga.

Märkus: Jagage annus võimalusel päeva jooksul mitmeks osaks, kuna läbi soole limaskesta saab korraga imenduda vaid piiratud kogus magneesiumi. Ideaalsed kellaajad magneesiumi tasakaalu saavutamiseks on hommikul pärast ärkamist, enne lõunat või pärast sportimist ja õhtul enne magamaminekut, kas tühja kõhuga.

TOIDULISANDID

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

LADUSTAMINE

Hoida jahedas ja kuivas. Hoida otsese päikesevalguse ja kuumuse eest eemal.

 

KOOSTIS:

Magneesiumtauraat, magneesiumskorbaat, magneesiumglütsinaat, magneesiumalaat, magneesiumlaktaat, magneesiumtsitraat, magneesiumlüsinaat, magneesiumglükonaat, soolajärve kontsentraat ConcenTrace®*. Kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

KOOSTIS / 1 KAPSEL / 2 KAPSLIT %NRV*
magneesium  200 mg/400mg 40% / 80%

*% toitainete võrdluskogusest

Kapsli kohta: 200 mg magneesiumi