Soodus

BIOMATRIXi terapeutiline kompleks veresuhkrutaseme optimeerimiseks

42,00  38,00 

MOMENDIL OTSAS!

Biomatrixi terapeutiline kompleks toetab ainevahetust ja tasakaalustab insuliinitaset.  Tootes sisalduv Cinnulin PF on patenteeritud vesilahustuv kaneeliekstrakt, mis on tuntud oma positiivse mõju poolest veresuhkrule.

Tootes on lisaks mitmeid hästituntud veresuhkru korrigeerijaid nagu Karella-kibekurk,  vanadüülsulfaat, Gymnema sylvestre ekstrakt, Banaba lehe ehk Lagerstroemia speciosa ekstrakt, kroompolünikotinaat ja alfa-lipoehape.

Kasutamine: 1 kapsel peale söögikorda 1-3 x päevas.  Toode on gluteenivaba ja sobib veganitele.

Kirjeldus

MOMENDIL OTSAS!

Biomatrixi terapeutiline kompleks toetab ainevahetust ja tasakaalustab insuliinitaset.  Tootes sisalduv Cinnulin PF on patenteeritud vesilahustuv kaneeliekstrakt, mis on tuntud oma positiivse mõju poolest veresuhkrule. Tootes on lisaks mitmeid hästituntud veresuhkru korrigeerijaid nagu Karella-kibekurk,  vanadüülsulfaat, Gymnema sylvestre ekstrakt, Banaba lehe ehk Lagerstroemia speciosa ekstrakt, kroompolünikotinaat ja alfa-lipoehape.NB! Toode on gluteenivaba ja sobib veganitele.

Kasutamine: 1 kapsel peale söögikorda 1-3 x päevas.  Toode on gluteenivaba ja sobib veganitele.

NB! Hoolimata sellest, et  veresuhkrunäitajad tulevad reeglina jutuks vaid seoses ülekaalu ja diabeedivaevustega,   tasub igal inimesel oma tervist eriti põhjalikult  ka just selles osas kontrollida. Seda põhjusel, et veresuhkru tasakaalutus hiilib pea enamuse krooniliste terviseprobleemide vallandumise taga,  olgu jutt siis südame-veresoonkonnahaigustest, hormonaalsetest probleemidest (nt. polütsüstilised munasarjad,  hirsutism, impotentsus, madal testosteroonitase), luude hõrenemisest, kõrgenenud vähiriskist, autoimmuunhaigustest või  ajuga seotud neurodegeneratiivsetest tõbedest. Mitte ilma asjata ei nimetata Alzheimeri tõbe III tüübi diabeediks.

Kontrolli oma strateegilisi tervisenäitajaid ja tee teistele analüüsidele lisaks ka glükeeritud hemoglobiini (HbA1c) test. See on test, mille väärtusi ei mõjuta glükoosi sisalduse kõikumine veres, kehaline tegevus ega ka hiljutine glükoosi manustamine.

Ideaalis võiks HbA1c väärtus jääda mõni pügal alla või  üle viie protsendi.  Testivastus 5,7- 6,4% annab seevastu eeldiabeedi diagnoosi,   millega kaasneb ka suurenenud risk dementsusesse haigestumiseks.

Kui HbA1c on  6,5% ja kõrgem,  on tegu diabeediga,  millega kaasneb juba dramaatiliselt suurem dementsusrisk. Kui HbA1c  ehk Sinu 3 kuu veresuhkru keskmine on üle 7%, paisub dementsusesse haigestumise risk juba viiekordseks.

Lisainfo saamiseks loe lisaks http://toitumistarkus.ee/veresuhkru-tasakaalutus-hiiliva-loomuga-poletikutekitaja/ ja konsulteeri oma tervisenõustajaga või registreeri tervise- ja toitumiskonsultatsioonile Liis Orava juurde Toitumistarkuse  lehel  http://toitumistarkus.ee/teenused/