Libe jalakas – sooleprobleemide ja refluksi leevendaja 50 g

12,00 

  • Libejalaka  (lad. k. Ulmus fulva, Ulmus rubra) preparaat aitab tõhusalt toetada kogu sooletrakti limaskesta paranemist. Libe jalakas on võimas loodusravim nii mao- ja soolehaavandite raviks kui refluksi puhul, tuues märgatavat leevendust juba nädalase tarvitamise järel. 

 

 

Kirjeldus

Libe jalakas  (lad. k. Ulmus fulva, Ulmus rubra) aitab efektiivselt toetada kogu sooletrakti  limaskesta paranemist.  Preparaat stimuleerib soolerakkude  närvilõpmeid ja tekitab mao- ning  soolerakke kaitsva tervisliku lima. Samuti sisaldab see palju antioksüdante, vähendades seeläbi põletikku ning puhastades käärsoolt. Libejalaks pulbrist valmistatud teed võib tarvitada ka lihtsalt käärsoole puhastuseks paari-kolme nädalase kuurina. Libe jalakas  stimuleerib epiteeli kasvufaktorit, mis toetab  uute kudede tootmist ning kiirendab seega paranemisprotsesse.

Libe jalakas on suurepärane nt. kõhukinnisuse/-lahtisuse puhul, kuna  see stabiliseerib soolesisu vastavalt vajadusele. Tee on hea ka mao- ja soolestikuhaavandite ning refluksi korral,  kuna katab sooleseina tervendava limaga, vähendab tundlikkust ja valusid ning võimaldab kudedel paraneda. Libe jalakat on nimetatud ka  looduslikuks mesalasiiniks  – ravimiks, mida on edukalt kasutatud ka  raskete soolehaiguste  ravimiseks.

Libejalaka tee aitab vähendada keemia- ja kiiritusraviga kaasnevat  limaskestade ärritust nii suus kui sooletraktis. Tegu on kuulsa vähivastase Essiaci tee ühe komponendiga.

Libe jalakas on võrratu hingamisteede haiguste korral (köha, kurguvalu) ja sel puhul ongi  eriti tõhus just pulbrivormist keedetud tee ja mitte kapsel – teed tehes tekib  kliisterjas segu, mis juba alates suust limaskestad kenasti katab ja ärritust vähendab. Nt.  köha korral võiks seda korraga pisut rohkem valmis keeta ja juua vastavalt vajadusele kurguärrituse leevendamiseks.

Tee valmistamine: Valage ca 1 tl libejalakapulbrile 2 klaasi kuuma vett ja laske 3-5 minutit tõmmata – segu pakseneb pisut ja muutub kissellitaoliseks. Laske teel jahtuda, tarvitage vastavalt vajadusele, pool klaasi korraga. Teel on neutraalne puukoore maitse.  Kui tee konsistents tundub vastuvõetamatult kliisterjas,  võib teed veega lahjendada või läbi sõela kurnata.

Mao-, söögitoru-  ja sooleprobleemide puhul võib teed tarvitada  just söögikordade eel.  Refluksiga kaasnevate magamisaegsete probleemide leevendamiseks sobib kasutada ka vastu ööd.  Köha ja kurguvalu ning kõhuprobleemide korral vastavalt vajadusele.

NB! Tegu on kaalukaubaga. Pulber on pakendatud paberkotti.