Orgaaniline maca Peruust 125 g

6,00 

Maca juur mõjub üldtoniseerivalt, taastab energiat, parandadab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust. Maca tugevdab immuunsüsteemi, mõjub antioksüdatiivselt ning  tõstab toonust ka kroonilise väsimuse korral.

Maca juur on libiidoõhutaja ja afrodisiaakum, suurepärane hormonaalse toonuse tõstja nii meestele kui naistele!

Pakis on  125 g orgaanilist Peruu macat

Kirjeldus

Peruu maca – indiaanlaste žen-žen

MACCA – lad: Lepidium Meyerii WalpLepidium Peruvianum Chacon

Maca on redisesarnane juurikas, mis kasvab Peruu Andide mägismaal 4000-4500 meetri kõrgusel, mis teeb temast kõige kõrgemal kasvatatava toiduaine maailmas. Maca juur mõjub üldtoniseerivalt, taastab energiat, parandadab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust. Maca tugevdab immuunsüsteemi, mõjub antioksüdatiivselt ning  tõstab toonust,  mõjudes väga hästi ka kroonilise väsimuse korral.

Maca juur on libiidoõhutaja ja afrodisiaakum.   Erinevad uuringud on tõestanud, et maka mõjub positiivselt ka seemnerakkude arvule ja aktiivsusele.

Mineraalidest sisaldab maca rohkelt kaltsiumit, fosforit, joodi, magneesiumit, kaaliumit, rauda, räni, naatriumit, vaske ja tsinki

Maca tarvitamine – maksimaalne igapäevane soovitatav kogus on kuni 3 supilusikat. Algul soovitatakse alustada poole supilusika suuruse kogusega, mõned allikad isegi soovitavad 1/4 supilusikat korraga ja mitu korda päevas koos söögiga, hiljem võib kogust järkjärgult suurendada. Maca tarvitamises soovitatakse teha iga kuu nädalane paus või siis kuuajane paus iga kolme kuu tagant. Maca pulbrit ei soovitata anda lastele alla 3 eluaasta.

Maca pulbrit võib segada veega, mahlaga, jogurtiga, müsliga, seda võib lisada toitudesse või teha teed.

Võided, mis macaga segatud, säilivad väga hästi ja maitse muutub isegi paremaks, pealegi toimib maca loodusliku paksendajana. Viimane on meeldiv kreemidesse segamisel.

Macat võib segada ka kohviga, tekkinud jook on väga hea maitsega!

Pakis on  125 g orgaanilist Peruu macat