Orgaanilise viiruki eeterlik õli

14,00 

MOMENDIL OTSAS!

Meie viiruk (Boswellia carterii) on pärit Põhja- Aafrikast ja Araabiast. Selle aroom on maskuliinne.

Pudelis 5 ml kõrgkvaliteetset  ja looduspuhast viirukiõli.

 

 

Kirjeldus

frankincense-wild-harvest-essential-oil-_meadows-aroma_10ml_3MOMENDIL OTSAS!

Viirukiõli peeti iidsetel aegadel sobilikuks kingituseks jumalatele ning see on tänaseni üks hinnalisimaid õlisid maailmas. Viirukiõli on põletikuvastase toimega, taaselustab nahka ja stimuleerib rakkude taastootmist.

Meie viiruk (Boswellia carterii) on pärit Põhja- Aafrikast ja Araabiast. Selle aroom on maskuliinne.

Pudelis 5 ml kõrgkvaliteetset viirukiõli.

Sobib kasutamiseks depressiooni ja ärevuse korral lõõgatuseks, samuti valuraviks. Viirukil on kasvajate- ja põletikuvastane, rahustav ning kudede taastumist toetav toime.

Kasutamine:

Abiks krooniliste haiguste puhul nagu artroosi(liigestepõletik), psoriaasi, atoopiline dermatiit(kuiv ja sügelev nahk), koliit, Crohni tõbi, astma, igeme paistetus.

Halva une korral. Hingamist kergendav, närvisüsteemi rahustav ja tasakaalustav. Aitab leevendada kroonilist stressi ja ärevust, vähendada valu ja põletikku, suurendab immuunsust, eriti pärast raskeid haigusi ja on uuringuid,mis on andnud häid tulemusi võitluses vähiga. Kiirendab raskesti paranevate haavada paranemist.

Samuti on see suurepärane rasedusjärgse depressiooni leevendaja, emaka toniseerija ja selle funktsioonide stimuleerija, rahustab magu ja soodustab seedimist, loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.
Väga tõhus vananeva ja kuiva naha nahahoolduses. Aitab aknelise, plekilise  naha ja armistuva akne puhul.Vähendab venitusarme, arme. Soodustab uute naharakkude kasvu.

Peatab verejooksud  ja on abiks hemoroidide, ninaverejooksu puhul.

On abiks mediteerimisel ja vaimsel arenemisel. Aratakse, et Frankincense eeterlik õli aitab soovide täitumisel- õli kasutamisel tuleb mõelda ainult positiivseid soove!

Mõned võimalused erinevate vajaduste jaoks.

  • Immuunsuse suurendamiseks segada 15 ml baasõliga 4-6 tilka ja masseerida segu kahelepoole selgroogu, randmete sisekülgedele ja talla alla. Segu tuleb alati enne kasutamist loksutada.
  • Suure verejooksuga menstruatsiooni puhul hõõruda 2-3 tilka puhtalt alakõhule.
  • Haavade parandamiseks: Lavendel ja Viiruk või eraldi – võib kanda otse probleemsele kohale.
  • Kasvajate puhul Mürr ja Frankincense võrdsetes osades – baasõlid saialilleõli, viinamarjaseemne, avokaado.
  • igeme paistetuse puhul eelnevalt puhastatud hammastele hõõru 1-2 tilka puhast õli igemele. Kasuta ka suuloputamiseks piparmündiõliga loputusvett.