Ostuprotsess

Toodete valimine

  1. Vali toodete loetelust toode. Otsitava toote leidmise hõlbustamiseks on võimalik valida parempoolsest veerust vastav Tootekategooria.
  2. Kui oled soovitud toote leidnud, kliki nupule Lisa korvi.
  3. Peale soovitud toodete ostukorvi lisamist ava Ostukorv. Siin saad vajadusel muuta toodete koguseid või ülearuseid tooteid korvist kustutada (klikkides vastava toote rea ees olevale punasele ristile).
  4. Sooduskampaania puhul sisesta vastavasse lahtrisse sulle teada antud kupongi kood ning kliki nuppu Kasuta kupongi.
  5. Kui kõik muudatused on tehtud, siis kliki nuppu Uuenda ostukorvi.
  6. Allpool märgi sulle sobivam tarnepakkuja – Itella Smartpost või Omniva. Seejärel kliki nuppu Mine kassasse.

Ostu eest tasumine

  1. Tellimuse vormistamise lehel täida nõutud andmeväljad, vali sobiv pakiautomaat ning makseviis (pangaülekanne, Swedbank või SEB Pank). Täida lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine.
  2. Kliki nuppu Esita tellimus.
  3. Makse sooritamiseks suunatakse Sind nüüd vastava panga lehele. Peale arve tasumist kliki kindlasti linki “Tagasi kaupmehe juurde”.
  4. Pärast Toodete eest tasumist saadetakse Sinu poolt märgitud e-postile tellimuskinnitus.

Tellimuse kättetoimetamine

Tellimuse komplekteerimine ning postitamine toimub 3 (kolme) tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest. Tavaliselt jõuab tellimus Itella Smartposti või Omniva vahendusel suurematesse Eesti linnadesse 1-2 tööpäeva jooksul peale postitamist. Kaugematesse piirkondadesse võib tarneaeg olla mõnevõrra pikem. Juhul, kui tellimuse esitamisest on möödunud enam kui 7 tööpäeva ning saadetis ei ole kohale jõudnud, võta meiega ühendust info@toitumistarkus.ee

Juhul, kui tellitud Tooteid hetkel laos ei ole, teavitame Ostjat sellest telefoni või e‑posti teel esimesel võimalusel ning teatame tõenäolise tarneaja. Juhul kui Müüjal ei ole võimalik tellimust täita või Ostja loobub tellimusest pikema tarneaja tõttu, tagastab Müüja Ostjale Toodete eest tasutud summa.