Vaata ostukorvi “Daysy viljakusmonitor NB! UUS VERSIOON 2.0” lisati sinu ostukorvi.
slippery_elm_powder_50g
libelibe1

Libe jalakas – sooleprobleemide ja refluksi leevendaja

11,00 €

  • Libejalaka  (lad. k. Ulmus fulva, Ulmus rubra) preparaat aitab tõhusalt toetada kogu sooletrakti limaskesta paranemist. Libe jalakas on võimas loodusravim nii mao- ja soolehaavandite raviks kui refluksi puhul, tuues märgatavat leevendust juba nädalase tarvitamise järel. 

 

 

Toote kirjeldus

slippery_elm_powder_50g

Libe jalakas  (lad. k. Ulmus fulva, Ulmus rubra) aitab efektiivselt toetada kogu sooletrakti  limaskesta paranemist.  Preparaat stimuleerib soolerakkude  närvilõpmeid ja tekitab mao- ning  soolerakke kaitsva tervisliku lima. Samuti sisaldab see palju antioksüdante, vähendades seeläbi põletikku ning puhastades käärsoolt. Libejalaks pulbrist valmistatud teed võib tarvitada ka lihtsalt käärsoole puhastuseks paari-kolme nädalase kuurina. Libe jalakas  stimuleerib epiteeli kasvufaktorit, mis toetab  uute kudede tootmist ning kiirendab seega paranemisprotsesse.

Libe jalakas on suurepärane nt. kõhukinnisuse/-lahtisuse puhul, kuna  see stabiliseerib soolesisu vastavalt vajadusele. Tee on hea ka mao- ja soolestikuhaavandite ning refluksi korral,  kuna katab sooleseina tervendava limaga, vähendab tundlikkust ja valusid ning võimaldab kudedel paraneda. Libe jalakat on nimetatud ka  looduslikuks mesalasiiniks  – ravimiks, mida on edukalt kasutatud ka  raskete soolehaiguste  ravimiseks.

Libejalaka tee aitab vähendada keemia- ja kiiritusraviga kaasnevat  limaskestade ärritust nii suus kui sooletraktis. Tegu on kuulsa vähivastase Essiaci tee ühe komponendiga.

Libe jalakas on võrratu hingamisteede haiguste korral (köha, kurguvalu) ja sel puhul ongi  eriti tõhus just pulbrivormist keedetud tee ja mitte kapsel – teed tehes tekib  kliisterjas segu, mis juba alates suust limaskestad kenasti katab ja ärritust vähendab. Nt.  köha korral võiks seda korraga pisut rohkem valmis keeta ja juua vastavalt vajadusele kurguärrituse leevendamiseks.

Tee valmistamine: laske vesi esmalt keema, lisage sinna 2 klaasi vee kohta ca 1 tl pulbrit ja keetke seejärel hästi  madalal tulel 3-5 minutit. Keetes segu pakseneb pisut. Laske jahtuda, tarvitage vastavalt vajadusele, pool klaasi korraga. Teel on meeldiv puukoore maitse.  Kui liiga kliisterjas konsistents vastu hakkab, võib teed veega lahjendada.

Mao-, söögitoru-  ja sooleprobleemide puhul võib teed tarvitada  just söögikordade eel.  Refluksiga kaasnevate magamisaegsete probleemide leevendamiseks sobib kasutada ka vastu ööd.  Köha ja kurguvalu ning kõhuprobleemide korral vastavalt vajadusele.