kurkumiini mee segu

Kurkum selitatud või ja meega (400 g) – UUS SOODNE HIND!

13,00 €

MESI GHEE JA KURKUMIGA ühendab endas väekaks seguks mee, ghee(selitatud või), kurkumiinirikka kurkumi ja musta pipra parimad omadused. Ajurveda meditsiin soovitab tarvitada kurkumit paremaks omastamiseks just koos selitatud võiga, mida nimetatakse Indias ka “aju toiduks”. Ghee põimib tervikuks soolestikule ülikasulikud lühikese ahelaga rasvhapped, A-, E-, D- ja K2 vitamiini ja konjugeeritud linoolhappe. Ghee ei sisalda kaseiini, vadakut ega laktoosi, sobides nii ka paljudele neile, kel muidu piimatoodete tarbimine vastunäidustatud. Toote näol on tegu vaimustava kombinatsiooniga, mis sobib keha toetama nii haiguste ennetamiseks kui leevendamiseks.

400 g purk

 

Toote kirjeldus

kurkumiini mee seguMESI GHEE JA KURKUMIGA ühendab endas mee, ghee(selitatud või), kurkumiinirikka kurkumi ja musta pipra parimad omadused väekaks seguks, millega toetada oma igapäevast heaolu. Ajurveda meditsiinisüsteem soovitab tarvitada kurkumit koos selitatud võiga. Selitatud võid nimetatakse Indias ka “aju toiduks”. See on kehale hea rasvaine, mida organismil on kerge omastada.

Ghee lisamine muudab saadud segu mahedamaks ning maitse karamelliseks. See sobib ideaalselt soojade ja külmade jookide magustamiseks tervisliku alternatiivina suhkrule, salatikastmetesse, marinaadidesse ning populaarse Kuldse Piima valmistamiseks. Selleks soojenda tassitäis taimset või loomset piima, lisa lusikatäis või kaks mett ghee ja kurkumiga ning mõnus soojust andev ja turgutav jook ongi valmis!

Toitumisalane teave 100 g toote kohta:

Energiasisaldus 1494 kJ/353 kcal
Rasvad, millest– küllastunud rasvhapped 3.3 g2.3 g
Süsivesikud, millest– suhkrud* 80 g68.2 g
Valgud 0.7 g
Sool** 0.025 g

*Vaid mees looduslikult leiduvad suhkrud
**Soola sisaldus tuleneb ainult loodusliku naatriumi olemasolust

Sega pärast avamist ja enne tarvitamist. Säilita jahedas.

Rohkem infot kurkumi tervendavate omaduste kohta leiab siit